Miskolc Holding Zrt.

Állatkerti állatgondozó

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a Miskolci Városgazda Nonprofit Kft.-hez az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
  • Körzetébe tartozó állatok napi ellátása (a takarmányozási normáknak megfelelő takarmányozás, takarítás, almozás), jólétük biztosítása
  • Kifutók rendszeres takarítása
  • Környezetgazdagítás
  • Az állatok életkörülményeinek folyamatos javítása
  • Az állatkert látogatói részére tájékoztatás nyújtása
  • Szakirányú közép – vagy felsőfokú végzettség (mezőgazdasági/állattenyésztési//vadgazdálkodási/állatkerti állatgondozó/vadtenyésztő szakképesítés)
  • Legalább egy év állatgondozói/állattenyésztési területen szerzett gyakorlat
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat
  • Fizikai terhelhetőség
  • Kitartás, megbízhatóság
Munkavégzés helye:

Miskolci Állatkert és Kultúrpark

Miskolc, Csanyik-völgy

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2017. január 31- ig.