Miskolc Holding Zrt.

Autószerelő

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a Miskolci Városgazda Nonprofit Kft.-hez az alábbi munkakörbe:

Autószerelő

A leendő munkatárs feladatai:
  • Személy- és tehergépjárművek, valamint munkagépek műszaki állapotfelmérésének végzése, hibák feltárása
  • Javaslattétel az elvégzendő javítási munkára
  • A személygépjárművek, tehergépjárművek, munkagépek, gépek javítása a meghibásodás helyszínén vagy szerelő műhelyben
  • Javítást követően a megfelelő, üzemeltetésre alkalmas állapot ellenőrzése
  • Időszakos szervizelési és karbantartási feladatok ellátása, ellenőrzése
  • Szakirányú iskolai végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • „B” kategóriás vezetői engedély („C” és „D” kategóriás vezetői engedély előnyt jelent)
  • Önálló munkavégzés
  • Problémafelismerő és megoldó képesség
  • Felelősségtudat
  • Megbízhatóság
Ajánlatunk:
  • Stabil háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Béren kívüli juttatások
Munkavégzés helye:

Miskolci Városgazda Nonprofit Kft.

3531 Miskolc, Győri kapu 48-50.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével az mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2017. június 15-ig.