Miskolc Holding Zrt.

Belső ellenőr

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a MIVÍZ Miskolci Vízmű Kft.-hez az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
  • A társaság belső ellenőrzési tervének összeállítása
  • A vállalati vezetőség hatékony munkájának segítése
  • Szervezeti egységek hatékonyságának, szabályszerű munkavégzésének ellenőrzése
  • Felsővezetői utasítások végrehajtásának vizsgálata
  • A tevékenység gazdaságosságának, eredményességének, elszámolások szabályszerűségének ellenőrzése
  • Államháztartási törvényben és a kapcsolódó jogi szabályzásban rögzített feladatok maradéktalan ellátása
  • Jogszabályok, rendeletek, vállalati utasítások betartásának kontrollja
  • Javaslattétel a feltárt hiányosságok megszüntetésének módjára
  • Szakirányú felsőfokú végzettség (gazdasági és/vagy műszaki)
  • Legalább 2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Előnyt jelent a költségvetési és gazdálkodói együttes gyakorlat
  • Hatályos törvények/jogszabályok/előírások ismerete
  • Microsoft Office programok magas szintű ismerete
  • Precizitás
  • Határozottság
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Alkalmazkodó képesség
  • Együttműködési készség
  • Felelősségtudat, megbízhatóság
Ajánlatunk:
  • Stabil háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Béren kívüli juttatások
Munkavégzés helye:

MIVÍZ Miskolci Vízmű Kft.

3527 Miskolc, József Attila út 78.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével az mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2017. március 31- ig.