Miskolc Holding Zrt.

Értékesítési munkatárs

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres tagvállalata, a Miskolci Turisztikai Kft. számára az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
  • Piaci és szakmai kapcsolatok szervezése, lehetséges célcsoportok felkutatása
  • Hazai és külföldi kapcsolatok kiépítése, koordinálása, bővítése és folyamatos kapcsolattartás
  • Értékesítéssel és vendégforgalommal összefüggő statisztikák, értékelések készítése
  • Forgalmat növelő promóciók, programjavaslatok kidolgozása, megvalósításuk koordinálása és lezárást követően értékelés elkészítése
  • Saját online felületek (pl. weboldal, facebook) folyamatos aktualizálása
  • Értékesítést támogató online felületekkel kapcsolattartás és folyamatos aktualizálás
  • A vendégek igényeivel kapcsolatos ügyintézés
  • Aktív részvétel a szervezeti egységek média kapcsolataiban
  • Feladatokhoz kapcsolódó kommunikáció és egyeztetés a szervezeti egységek munkatársaival
  • Hazai és külföldi kiállításokkal, városi és saját rendezvényekkel kapcsolatos szervezés, ügyintézés és részvétel
  • Legalább középfokú iskolai végzettség (értékesítés/PR/marketing szakirányon)
  • Felsőfokú végzettség előnyt jelent
  • Legalább 2 év szakterületen szerzett tapasztalat
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Online felületek kezelésében szerzett tapasztalat
  • Kiváló szervező – és kommunikációs készség
  • Megbízhatóság, rugalmasság, mobilitás
  • Stressztűrő képesség
Ajánlatunk:
  • Stabil háttér, szakmai fejlődési lehetőség
  • Kellemes munkahelyi környezet
  • Béren kívüli juttatások
Munkavégzés helye:

Miskolci Turisztikai Kft. telephelyei

3519 Miskolc, Pazár sétány 1.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2017. január 31 - ig.