Miskolc Holding Zrt.

Fűtőműi operátor

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a MIHŐ Kft-hez az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
  • Fűtési idényben és használati meleg víz előállítása esetén fűtési teendők ellátása
  • Érvényes jogszabályok, kazánbiztos előírásai, belső szabályzatban foglaltak betartása
  • Hőtermelő berendezések üzemviteli, technológiai és kezelési utasításainak betartása
  • A kazán üzemeltetésében előforduló rendellenességek, üzemzavarok vezetőnek való jelzése, üzemzavarok elhárításában való részvétel
  • Közvetlen vezetője által átruházott üzemviteli ellenőrzések elvégzése a hőtermelő berendezéseken és a segédberendezéseken
  • Kazánnapló folyamatos, pontos vezetése
  • Üzemen belüli karbantartási folyamatok elvégzése
  • Kazánház helyiségeinek, berendezéseinek tisztán tartása
  • Középfokú iskolai végzettség (előny: kazánfűtői szakmai tapasztalat)
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
  • Gyors és pontos munkavégzés
  • Szakmai magabiztosság
  • Szabálykövető magatartás
Ajánlatunk:
  • Stabil háttér
  • Béren kívüli juttatások
Munkavégzés helye:

3534 Miskolc, Gagarin u. 52.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2017. augusztus 21.