Miskolc Holding Zrt.

Gazdasági vezető

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres az MIHŐ Kft.-hez az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
  • A MIHŐ Kft. működésével, gazdálkodásával, vagyonával kapcsolatos pénzügyi és számviteli feladatok ellátása
  • A MIHŐ Kft. energetikai- minőség- és környezetirányítási feladatainak koordinálása
  • Közreműködés a társasági célok meghatározásában, továbbá az üzletpolitikai koncepció és a stratégiai tervek kidolgozásában
  • A társaság gazdálkodásának felügyelete, teljesítményének és gazdasági helyzetének folyamatos elemzése, a megkötendő szerződése vizsgálata, jóváhagyása a veszteségképződés megszüntetése
  • A pénz- és hitelgazdálkodás, a kalkulációs tevékenység, a könyvvitel, a gazdasági ügyvitel, a létszám- és bér- jövedelemgazdálkodás, eszközgazdálkodás belső szabályainak kialakítása, fejlesztése, valamint végrehajtásuk ellenőrzése.
  • Kontrolling rendszer működtetése, külső és belső kontrolling jelentések elkészítésének felügyelete
  • A társaság éves beszámolójának, az adó- és járulékbevallás készítésének koordinálása, ellenőrzése
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
  • Legalább 5 és gazdasági területen eltöltött szakmai tapasztalat
  • 5 év vezetői tapasztalat
  • Hatás- befolyásolás
  • Változásmenedzsment ismerete és szakszerű alkalmazása
  • Analitikus és koncepcionális gondolkodás
  • Kezdeményező – és szervezőkészség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (ügyviteli programok ismerete előnyt jelent)
Ajánlatunk:
  • Stabil háttér
  • Kellemes munkahelyi környezet
  • Béren kívüli juttatások
Munkavégzés helye:

3534 Miskolc, Gagarin u. 52.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre várunk 2017. május 31-ig.