Miskolc Holding Zrt.

Gépkocsivezető

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a MIVIKŐ Kft- hez az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
  • Csatornaközmű hálózat gépi tisztítása
  • Csatorna karbantartására használt kombinált csatornatisztító (magasnyomású mosó, szippantó), gépjármű kezelése, gépjármű vezetése
  • Csatornaközmű hálózat karbantartásához kapcsolódó helyszíni munkavégzés kézi erővel
  • Nem közművel összegyűjtött háztartási szennyvíz szállítása, szippantógép kezelése
  • Munkavégzéshez kapcsolódó dokumentációk vezetése
  • Műszaki szakirányú középfokú végzettség
  • Érettségi
  • C kategóriás jogosítvány
  • GKI igazolvány
  • Legalább 3 év gépjárművezetői gyakorlat

Előny:

  • Csatornatisztítás területén szerzett tapasztalat
  • Köztisztasági munkagép- és járműkezelő településtisztasági szippantó gép-kezelő szakképesítés
  • E kategóriás jogosítvány
Munkavégzés helye:

3527 Miskolc, József A. u. 78.

Miskolc, Nyíregyháza, továbbá Magyarország területén változó helyszínen

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével az mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2017. március 31- ig.