Miskolc Holding Zrt.

Ingatlan vagyonértékelési munkatárs

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a Miskolci Ingatlangazdálkodó Zrt- hez az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
  • Ingatlanok forgalmi értékének értékbecsléssel történő meghatározása
  • Helyszíni szemle lefolytatása, műszaki állapot, jellemzők rögzítése. Szükség szerint építészeti felmérés, alaprajz készítése
  • Munkavégzéshez szükséges jogszabályok, piaci adatok naprakész ismerete
  • Hivatalos levelezések lebonyolítása
  • Társasház alapító dokumentáció készítése alaprajzokkal és az írásos részekkel együtt
  • Közgazdasági elemző feladatok önálló elvégzése, kimutatások, jelentések készítése
  • Felsőfokú végzettség (műszaki, jogi vagy közgazdasági)
  • OKJ-s ingatlan vagyonértékelői képesítés
  • 5 év szakmai tapasztalat
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Energetikai képzettség előnyt jelent
  • Ingatlanhasznosításban, értékesítési területen, értékbecslésben szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
  • Terhelhetőség, rugalmasság
  • Rugalmasság, megbízhatóság
  • Hatékony, precíz munkavégzés
Ajánlatunk:
  • Stabil háttér, szakmai fejlődési lehetőség
  • Változatos feladatok és munkakörnyezet
  • Béren kívüli juttatások
Munkavégzés helye:

3530 Miskolc, Széchenyi u. 60.

Miskolc város közigazgatási területe

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2017. március 31-ig.