Miskolc Holding Zrt.

Ingatlangazdálkodási kiemelt szakértő

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
  • Tagvállalatok, intézmények nem technológiai célú ingatlan adatainak begyűjtése
  • Begyűjtött adatok rendszerezése
  • Rendszerezett anyagok beillesztése az ingatlan nyilvántartó rendszerbe
  • Ingatlangazdálkodási tevékenységgel összefüggő kimutatások, elemzések készítése
  • Ingatlangazdálkodási tevékenység hatékonyságának növelése
  • Felsőfokú közgazdasági vagy jogi végzettség
  • 5 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Jó kommunikációs képesség és tárgyalási készség
  • Dinamikus, motivált személyiség
  • Gyors és hatékony munkavégzés
  • Kiváló együttműködési és problémamegoldó képesség
Ajánlatunk:
  • Stabil háttér, szakmai fejlődési lehetőség
  • Kellemes munkahelyi környezet
  • Béren kívüli juttatások
Munkavégzés helye:

3530 Miskolc, Széchenyi u. 107.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1–3. címre várunk 2017. augusztus 31-ig.