Miskolc Holding Zrt.

Ingatlangondnok

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a Miskolci Városgazda Nonprofit Kft.-hez az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
  • Társaság tulajdonában, kezelésében, használatában lévő épületeinek, műszaki állapotának nyomon követése
  • Az épületek karbantartásához kapcsolódó intézkedések és javaslatok tétele, valamint a több mint 20 telephelynek a kezelése
  • Az épületek energetikai ügyeinek intézése
  • Nyilvántartások, statisztikák naprakész vezetése
  • Kapcsolattartás a közüzemi szolgáltatókkal és a karbantartásokat végző csoporttal
  • Minőségbiztosítási rendszer bevezetése, működtetése
  • Telephelyek látogatása, felügyelete
  • Legalább középfokú (műszaki) végzettség
  • Gyakorlat minőségbiztosítási rendszerek működtetésében
  • Épületek üzemeltetésében, karbantartásában szerzett tapasztalat
  • Műszaki beállítottság
  • Energetikai területen szerzett tapasztalat
  • Microsoft Office programok felhasználó szintű ismerete
  • Önálló munkavégzés
  • Lényeglátás, hatékony problémamegoldó képesség
  • Megbízhatóság, rugalmasság, terhelhetőség

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Szakirányú felsőfokú képzettség
  • Energia auditokon való részvétel
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat
Ajánlatunk:
  • Stabil háttér
  • Felelősségteljes munkakör
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Béren kívüli juttatások
Munkavégzés helye:

Miskolci Városgazda Nonprofit Kft.

3531 Miskolc, Győri kapu 48-50. illetve Miskolc város belterülete

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével az mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2017. július 31-ig.