Miskolc Holding Zrt.

Jogi előadó

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a Miskolci Városgazda Nonprofit Kft.-hez az alábbi munkakörbe:

Jogi előadó

A leendő munkatárs feladatai:
  • A Miskolci Városgazda Nonprofit kft. jogi vonatkozású ügyleteinek és adatvédelmi feladatainak bonyolítása, valamint káreseményekből adódó biztosítási ügyek intézése
  • Közbeszerzések előkészítése, bonyolítása, és a Társaságnál történő nyilvántartását segítő feladatok ellátása
  • Belső adatvédelmi és adatbiztonsági szabályzat elkészítése, vezetése
  • Szerződések, szerződéstervezetek előkészítése, módosítása, kész szerződéstervezetek áttekintése, helyesbítése, véleményezése
  • A Társaság tulajdonában/ használatában lévő ingatlanokkal kapcsolatos jogi vonatkozású feladatok elvégzése
  • A Társasághoz beérkező bejelentések, panaszok intézkedési kérelmek fogadása, szükséges intézkedések megtétele
  • Hatósági ügyekben adatszolgáltatás, bírósági eljárásokhoz anyagok összegyűjtése, véleményezése, káreseményekből eredő biztosítási ügyek intézése, kártérítési eljárások lefolytatása
  • Felsőfokú jogász végzettség
  • Szakterületen szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (MS Office)
  • Precizitás, pontos munkavégzés
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Magas fokú együttműködési készség
  • Kimagasló problémamegoldó képesség
  • Megfelelő priorizálási készség
Ajánlatunk:
  • Stabil háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kellemes munkahelyi környezet
  • Béren kívüli juttatások
Munkavégzés helye:

Miskolci Városgazda Nonprofit Kft.

3531 Miskolc, Győri kapu 48-50.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével az mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2017. július 31-ig.