Miskolc Holding Zrt.

Kontroller

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres az Miskolc Városi Közlekedési Zrt- hez az alábbi munkakörbe:

Kontroller

A leendő munkatárs feladatai:
  • Aktív részvétel a társaság üzleti tervezésének folyamatában
  • A kiadott utasítások alapján a külső és belső beszámolók, jelentések elkészítése
  • Előrejelzések készítése
  • Statisztikai adatszolgáltatások teljesítése
  • Közgazdasági felsőfokú vagy pénzügy számvitel szakirányú végzettség
  • Előnyt jelent: mérlegképes könyvelő képesítés
  • 1-3 év releváns területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Rendszerszemlélet
  • Pontosság, precizitás
  • MS Office, Excel program magas fokú ismerete
  • Szakmai tájékozottság
Ajánlatunk:
  • Stabil háttér
  • Kellemes munkahelyi környezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Béren kívüli juttatások
Munkavégzés helye:

3527 Miskolc, Szondi György u. 1.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2017. augusztus 31- ig.