Miskolc Holding Zrt.

Lakáshasznosítási munkatárs

A Miskolc Holding Önkormányzati Vagyonkezelő Zrt. Miskolc város egyik legnagyobb vállalatcsoportja, a város gazdasági életének meghatározó szereplője, munkatársat keress az alábbi pozícióba:

A leendő munkatárs feladatai:
  • Az önkormányzat és a Miskolc Holding Zrt. tulajdonában lévő lakások hasznosítása bérbeadás és értékesítés útján, az ezzel kapcsolatos ügyintézés a vonatkozó jogszabályi előírások alapján
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás szóban és írásban
  • Ügyfélszolgálati feladatok ellátása
  • Üres bérlakások bemutatása bérbeadás, valamint értékesítés céljából
  • Legalább középfokú iskolai végzettség
  • Lakáshasznosítás területén szerzett tapasztalat előny
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
  • Rugalmasság, hatékony munkavégzés
Ajánlatunk:
  • Stabil háttér, szakmai fejlődési lehetőség
  • Kellemes munkahelyi környezet
  • Béren kívüli juttatások
Munkavégzés helye:

3530 Miskolc, Széchenyi u. 107.

Miskolc város közigazgatási területe

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2017. július 31-ig.