Miskolc Holding Zrt.

LEAN office szakértő

Miskolc város egyik legnagyobb, legtőkeerősebb vállalatcsoportja, a város gazdasági életének meghatározó szereplője a Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
  • A vállalatcsoporton belüli LEAN Management szemlélet bevezetése
  • Működési folyamatleírások, belső eljárásrendek készítésének szervezése, az akciótervek meghatározása, azok végrehajtásának felügyelete
  • A vállalatcsoport projektjeinek LEAN szemléletű felülvizsgálata
  • A folyamatok kockázatelemzése
  • Módszertani elemek, eszközök bevezetése
  • LEAN képzési tervekre javaslattétel
  • Folyamat-mérőszámok, VSM-ek (Value Stream Map) definiálása és hozzárendelése a folyamatokhoz, a folyamatok teljesítményének mérhetővé tételéhez és követéséhez
  • Új üzleti folyamatok tervezése és menedzselése, ennek érdekében együttműködés társszervezetekkel
  • Felsőfokú végzettség
  • Lean ismeret
  • Gazdasági, pénzügyi, banki területen folyamatszabályozásban szerzett tapasztalat
  • Kommunikáció képes angol nyelvtudás
  • Irodai alkalmazások gyors és hatékony használata (Word, MS Excel, és Power Point)
  • Munkájában proaktív
  • Jó problémamegoldó
  • Elkötelezett a csapatmunka iránt

Előny: a koordinációs, vezetői tapasztalat

Ajánlatunk:
  • Stabil munkahely, biztos vállalati háttér
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Kihívást jelentő szakmai feladat az új rendszer bevezetésével
  • Versenyképes béren kívüli juttatások

Felelősségteljes munkájával közvetlenül járulhat hozzá Miskolc város és a térség fejlődéséhez!

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2017. augusztus 31-ig.