Együttműködünk

Takarító

Szeretnél Miskolcon dolgozni a miskolciakért?

Fontosnak tartod, hogy stabil hátterű vállalatnál dolgozz?

Szezonális álláslehetőség a Miskolci Fürdők Kft. –nél!
Most itt az alkalom, Takarító pozícióban lehetsz a Miskolc Csoport tagja!

Téged keresünk, amennyiben igazak Rád az alábbi állítások:

  • Alapfokú végzettséggel rendelkezel
  • 1 év hasonló területen végzett tapasztalatod van
  • Nyitott vagy a nyári szezonra szóló határozott idejű szerződés vállalására

Milyen feladatok várnak Rád?

  • A fürdő teljes területének (öltözők, közlekedők, lépcsők, mellékhelyiségek, szaunatér stb.) takarítása, tisztántartása (padlózat felsöprése, felmosása, portalanítás, fertőtlenítés stb.)
  • Higiéniás eszközök folyamatos feltöltése, pótlása, szeméttartók kiürítése
  • A vendégek udvarias, kulturált, színvonalas tájékoztatása
  • Az épület felújítási és karbantartási munkálatainak befejezése után a szükséges nagytakarítás elvégzése

Előnyben részesülsz:

Középfokú végzettséged van

Ajánlatunk:

  • 2024.08.31-ig tartó határozott idejű szerződés
  • Változatos feladatok
  • Felelősségteljes munkakör

Dolgozz Miskolcon, dolgozz Miskolcért!

Munkavégzés helye:

Miskolci Fürdők Kft. telephelyei

A jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával a Jelentkezem gombra kattintva várjuk.