Miskolc Holding Zrt.

Nehézgépkezelő

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a MIVÍZ Miskolci Vízmű Kft.-hez az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
  • Gépi földmunkák végzése ivóvíz hálózaton a mielőbbi vízszolgáltatás visszaállítása vagy építési célok érdekében
  • A helyreállításhoz szükséges töltőanyagok munkagödörbe történő gépi bedolgozása az eredeti állapot visszaállítása miatt
  • Kézi földmunkák végzése egyéb közművek (villany, gáz, telefon) biztonságos kitakarása érdekében
  • Munkagödrök szakszerű elkorlátozása a munkavédelmi szabályok és balesetvédelemi előírások betartásáért
  • Előrejelző táblák kihelyezése a balesetek elkerülése érdekében
  • Gondoskodás a munkagép időszakos karbantartásáról
  • Részleg minőség és környezetirányítással kapcsolatos feladatok elvégzése
  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Építő és anyagmozgató gépkezelő (földmunkagép) és hatósági vizsga
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Rendszerező képesség, pontosság
  • Teljesítmény-orientáltság
  • Gyakorlati gondolkodás, gyors döntési képesség
  • Segítőkészség, felelősségtudat
  • Határozottság
  • Stressz tűrés

Előnyt jelent:

  • Középfokú iskolai végzettség
  • B és C kategóriás jogosítvány GKI
Ajánlatunk:
  • Stabil háttér
  • Béren kívüli juttatások
  • Kihívást jelentő munkakör
  • Szakmai fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye:

MIVÍZ Miskolci Vízmű Kft.

3527 Miskolc, József Attila út 78.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével az mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre, vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2017. július 31-ig.