Miskolc Holding Zrt.

Ügyfélszolgálati előadó

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres az MIHŐ Kft.-hez az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
  • Ügyfelek tájékoztatása a távhőszolgáltatás díjtételeiről, az elszámolási módokról és a számlázás rendjéről; a felhasználók tájékoztatása a követelések és befizetések egyenlegéről
  • Igazolások kiadása a szakterülethez kapcsolódóan
  • Díjfizetés átütemezése
  • A felhasználók és a díjfizetők személyi adatainak nyilvántartása, ügyviteli rendszerben való rögzítése
  • A szolgáltatás teljesítésével és minőségével kapcsolatos reklamációk kivizsgálásának kezdeményezése, a felhasználók tájékoztatása az eredményről
  • Intézkedések megtétele a lakossági és egyéb használati meleg vizet elszámoló órákkal kapcsolatban, a vízórák cseréjét, beszerelését igazoló nyomtatványok átvétele és ellenőrzése
  • E-mail-ben, levélben és a vásárlók könyvében tett panaszok kivizsgálása, a felhasználók levélben történő tájékoztatása
  • Kimutatások és statisztikák készítése
  • Az ügyfelek általi pénzbefizetések fogadása, kezelése, elszámolása
  • A készpénzbevételek átadása a vagyonvédelmi cég megbízottjának banki befizetés céljából
  • Pénztárzárások és elszámolások készítése; pénztár ellenőri és utalványozási feladatok ellátása
  • A távhőszolgáltatással kapcsolatos ügyviteli feladatok ellátása, az ügyfélszolgálathoz írásban beérkező dokumentumok kezelése, iktatása, nyilvántartása
  • A díjfizetők tájékoztatása a szociális és egyéb támogatások igényléséről, a hátralékkezelési programokról, a felhasználókat érintő pályázati lehetőségekről, a távhőszolgáltatást érintő hatályos jogszabályokról, jogorvoslati lehetőségekről
  • Középfokú iskolai végzettség
  • 3 év ügyfélszolgálaton töltött munkatapasztalat
  • Kapcsolódó jogszabályok ismerete
  • Ügyfélközpontúság, kiváló együttműködési készség
  • Jó kommunikációs képesség, konfliktuskezelés
  • Nagyfokú terhelhetőség, pontosság, eredmény orientáltság
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • Előny az ügyviteli programok ismerete
Ajánlatunk:
  • Stabil háttér, szakmai fejlődési lehetőség
  • Kellemes munkahelyi környezet
  • Béren kívüli juttatások
Munkavégzés helye:

3530 Miskolc, Szemere utca 5.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2017. június 9-ig.