Miskolc Holding Zrt.

Úszómester

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a Miskolci Turisztikai Kft.-hez az alábbi munkakörbe:

Úszómester

A leendő munkatárs feladatai:
  • A vendégek udvarias, kulturált, színvonalas kiszolgálása
  • A fürdő medencéinek felügyelete
  • Elsősegélynyújtás, szükség esetén
  • Vízből való mentési feladatok ellátása
  • A medencék rendeltetésszerű használatának folyamatosan biztosítása
  • Medencetér tisztántartása
  • Minimum középfokú iskolai végzettség
  • Uszodamester/úszómester/vízi mentő képesítés
  • Legalább egy év hasonló munkakörben szerzett gyakorlat
  • Jó problémamegoldó készség
  • Segítőkészség
  • Gyors döntési képesség
  • Felelősségtudat
  • Határozottság
Ajánlatunk:
  • Stabil háttér
  • Kellemes munkahelyi környezet
  • Béren kívüli juttatások

Teljes és részmunkaidőben is várjuk a jelentkezéseket.

Munkavégzés helye:

Selyemréti Strandfürdő

3527 Miskolc, Bajcsy-Zsilinszky u. 58.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2017. június 30-ig.