Miskolc Holding Zrt.

Végállomási menetirányító

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a Miskolc Városi Közlekedési Zrt-hez az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
  • A végállomáshoz tartozó viszonylatok menetrendszerinti forgalmának lebonyolítása
  • Forgalmi zavar esetén operatív beavatkozás
  • Információgyűjtés a végállomás viszonylatairól
  • Dönt a végállomáson jelentkező járművezetők szolgálatba állíthatóságáról
  • Végállomás állapotának felügyelete
  • Középfokú iskolai végzettség (közlekedési szakirányú végzettség előnyt jelent)
  • Érettségi
  • Legalább 1 év szakmai tapasztalat
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Kiváló problémamegoldó és szervező készség
  • Nagyfokú rugalmasság, megbízhatóság
  • Gyors döntési képesség
Ajánlatunk:
  • Stabil háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Béren kívüli juttatások
Munkavégzés helye:

MVK Zrt. székhelye, illetve telephelyei

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2017. január 22- ig.