Együttműködünk

Központifűtés-szerelő

Szeretnél Miskolcon dolgozni a miskolciakért?

Fontosnak tartod, hogy stabil hátterű vállalatnál dolgozz?

Álláslehetőség a MIHŐ Miskolci Hőszolgáltató Kft. –nél!
Most itt az alkalom, Központifűtés-szerelő pozícióban lehetsz a Miskolc Csoport tagja!

Téged keresünk, amennyiben igazak Rád az alábbi állítások:

  • Középfokú végzettséged (központi fűtés és csőhálózat szerelő, központi fűtés- és gázhálózatrendszer-szerelő) van
  • Tűzvédelmi szakvizsgával rendelkezel
  • Hegesztési gyakorlattal rendelkezel (láng, vagy ívhegesztés)
  • B kategóriás vezetői engedélyed van vezetési gyakorlattal
  • Jellemző Rád az önálló munkavégzés és a pontosság
  • Felelősségteljes munkavégzés

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Kazánházakban, hőközpontokban, kezelési pontokon, telephelyeken fellépő hibák javítása
  • Primer, szekunder távfűtési hálózati rendszerekben fellépő hibák javítása
  • Gépészeti szerelések elvégzése
  • Munkavégzés során észlelt, az üzemeltetést gátoló hibák, hiányosságok elhárítása
  • Karbantartási feladatok
  • Üzem területén fellépő üzemzavar elhárításában való részvétel

Előnyben részesülsz:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Ajánlatunk:

  • Stabil vállalati háttérrel rendelkezünk
  • Az alapbéren túl béren kívüli juttatással is díjazzuk a munkádat (Br. 400.000 Ft/év)
  • Kedvezményes üdülési lehetőséget kínálunk vállalati üdülőinkben
  • Dolgozói kedvezmények várnak Rád Miskolcon, szerződött partnereinknél
  • Támogatjuk betanulásodat

Dolgozz Miskolcon, dolgozz Miskolcért!

Munkavégzés helye:

3534 Miskolc, Gagarin u. 52.

A jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával a Jelentkezem gombra kattintva várjuk.