Együttműködünk

Víz-és fűtésszerelő

Szeretnél Miskolcon dolgozni a miskolciakért?

Fontosnak tartod, hogy stabil hátterű vállalatnál dolgozz?

Álláslehetőség a Miskolc Holding Zrt. –nél!
Most itt az alkalom, Víz-és fűtésszerelő pozícióban lehetsz a Miskolc Csoport tagja!

Téged keresünk, amennyiben igazak Rád az alábbi állítások:

  • középfokú víz- fűtésszerelő végzettséggel, valamint
  • a szakmához szükséges anyagismerettel rendelkezel
  • megbízhatóan, igényesen végzed a Rád kiosztott feladatokat
  • B kategóriás vezetői engedéllyel és vezetési tapasztalattal rendelkezel

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Csőszerelési munkák végzése (csővezetékek előkészítése, szerelése, csövek rögzítése, szigetelése, elkészült csőhálózat nyomáspróbájának végzése)
  • Víz- és csatornaszerelési munkák elvégzése
  • Vízelvezető-, fűtő-, vízszolgáltató- és szennyvízrendszerek alkatrészeinek és szerelvényeinek szerelése, karbantartása és javítása
  • Központifűtés-szerelés
  • Nyomásmérő műszerrel, hidrosztatikus teszteléssel, megfigyeléssel vagy más módokon a felszerelt rendszerek és csövek vizsgálata
  • Beépítésre kerülő csövek, idomok, szerelvények ellenőrzése, méretre vágása, munkaárokba helyezése
  • Porcelán-, beton- vagy öntöttvas csövek árkokba fektetése

Ajánlatunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Felelősségteljes munkakör
  • Igényes, modern munkakörnyezet
  • Béren kívüli juttatás (Br. 400.000 Ft/év)
  • Kedvezményes üdülési lehetőség vállalati üdülőkben

Dolgozz Miskolcon, dolgozz Miskolcért!

Munkavégzés helye:

3530 Miskolc, Hunyadi u. 19.

A jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával, a pályázni kívánt munkakör és bérigény megjelölésével a jelentkezem gombra kattintva várjuk.

Adatvédelmi tájékozató és folyamatleírás a munkára jelentkezők adatkezeléséről