Együttműködünk

Lakatos

Szeretnél Miskolcon dolgozni a miskolciakért?

Fontosnak tartod, hogy stabil hátterű vállalatnál dolgozz?

Álláslehetőség a  Miskolci Városgazda Nonprofit Kft. –nél!
Most itt az alkalom, Lakatos pozícióban lehetsz a Miskolc Csoport tagja!

Téged keresünk, amennyiben igazak Rád az alábbi állítások:

  • Szakmunkás végzettség (lakatos)
  • Minimum 2 év szakmai tapasztalat
  • "B" kat. jogosítvány

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Kapuk, ajtók, ablakok, rácsok, válaszfalak, lépcsők, korlátok, csőszerkezetű berendezések készítése, javítása, szerelése, karbantartása, beépítése
  • Vas- és fémszerkezetek elemeinek előrajzolása, lemezek, idomprofilok darabolása, a darabolt anyagok összeillesztése, csavarozása, anyagok hajlítása, formálása, alakítása
  • Gépek és berendezések  üzemképes állapotának biztosítása, váratlan meghibásodások okainak feltárása, elhárítása
  • A rád  rábízott eszközök, gépek sérülésmentes, biztonságos kezelése

Ajánlatunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Felelősségteljes munkakör
  • Béren kívüli juttatás (Br. 400.000 Ft/év)
  • Kedvezményes üdülési lehetőség vállalati üdülőkben

Dolgozz Miskolcon, dolgozz Miskolcért!

Munkavégzés helye:

Miskolci Városgazda Nonprofit Kft.

3531 Miskolc, Győri kapu 48-50.

A jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával, a pályázni kívánt munkakör és bérigény megjelölésével a jelentkezem gombra kattintva várjuk.

Adatvédelmi tájékozató és folyamatleírás a munkára jelentkezők adatkezeléséről