Együttműködünk

Csatornahálózati gépkocsivezető

Fontosnak tartod, hogy stabil hátterű vállalatnál dolgozz?

Álláslehetőség a Miskolc Holding Zrt. –nél!
Most itt az alkalom, Csatornahálózati gépkocsivezető pozícióban lehetsz a Miskolc csoport tagja!

Téged keresünk, amennyiben igazak Rád az alábbi állítások:

  • Rendelkezel középfokú műszaki végzettséggel, valamint C vagy C+E kategóriájú jogosítvánnyal és GKI igazolvánnyal
  • Van tapasztalatod tehergépjármű vezetésben

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Szippantó, kombinált csatornatisztító kommunális gépjárművek vezetése, működtetése
  • Gépi és kézi csatornatisztítási feladatok teljesítése magánszemélyek, intézmények, víziközmű üzemeltetők részére
  • Helyszíni munkavégzés folyékony hulladék, nem közművel összegyűjtött háztartási szennyvíz begyűjtéséhez kapcsolódóan
  • Közreműködés a víz- és csatornaközmű hálózatok vizsgálata során, vizsgálóberendezés felépítmények kezelése

Előnyben részesülsz, ha rendelkezel az alábbi képességekkel, de nem elvárás a munkakör betöltéséhez:

  • Építő- és anyagmozgató gépkezelő végzettség
  • Csatornaközmű-hálózati szakmai tapasztalat

Ajánlatunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Felelősségteljes munkakör
  • Béren kívüli juttatás (Br. 400.000 Ft/év)
  • Kedvezményes üdülési lehetőség vállalati üdülőkben

Dolgozz Miskolcon, dolgozz Miskolcért!

Munkavégzés helye:

Miskolc-Szirma, Szalay A. u. (Szennyvíztelep)

A jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával a Jelentkezem gombra kattintva várjuk.

Szakmai önéletrajzát a munkakör pontos megnevezésével munkaidőben (8.00-16.00 óra közt) a Miskolc Holding Zrt. recepcióján (Miskolc, Petőfi u. 1-3.) is leadhatja.